Rozgrywki w Krakowie

Z wiatrem w żaglach i rozmachem w osadzie rozpoczynamy cykl oficjalnych prezentacji Kolistego Świata Maringów.

Przed nami 10 rozgrywek, przy których każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił jako wódz papuaskiego plemiona postawionego przed dylematami okresu kolonizacji.

Zaproś Maringów do siebie!

Rozgrywki odbędą się w Krakowie, w zróżnicowanych miejscach, których przedstawiciele zechcą dowiedzieć się co nieco o modelach globalizacji i technikach komunikacji międzykulturowej, a przy okazji pobawić się przy grze planszowej.

Dysponujemy kilkoma zestawami gry, więc dowolna ilość uczestników będzie mogła zagrać osobiście (lub jeśli ktoś woli – w 2 osobowych drużynach jako jedno plemię Maringów).

Nie posiadamy dodatkowego budżetu na wynajem przestrzeni ani nie pobieramy żadnych opłat od uczestników. Nie zabraknie jednak upominków związanych z symboliką gry i gorących napojów w zimowe wieczory.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i dostosujemy się do waszych oczekiwań.

Osoby chętne zajrzeć pod płaszcz mechaniki, poznać historię tworzenia gry oraz porozmawiać o pomysłach na kolejne – także seredcznie zapraszamy do kontaktu.

Można skorzystać z formularza po prawej lub dzwonić i pisać bezpośrednio do nas:

biuro@nausika.eu

518 584 244

Rozgrywki odbędą się ramach realizacji projektu „Kolisty Świat Maringów – ekologiczna gra planszowa”.

Projekt realizowany jest ze środków Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Celem projektu jest stworzenie nowej usługi edukacyjnej opartej na innowacyjnej grze planszowej oraz wydanie 10 promocyjnych egzemplarzy gry i umieszczenie ich w strategicznych miejscach na terenie Krakowa.

pl_PLPolish
pl_PLPolish