2020.11.29 AEH Gry miejskie. Za kulisami

Opublikowane przez Zbigniew Janczukowicz w dniu

Zupełnie jak w filmach akcji, gry miejskie dają szansę wcielenia się w czyjąś rolę na kilka godzin. Gracze mogą stać się detektywami na tropie przestępców, agentami podczas ważnej misji czy też naukowcami poznającymi tajemnice skrywane wewnątrz murów miasta. Pozwalają na dotarcie do miejsc, o których istnieniu nawet „lokalsi” często nie zdają sobie sprawy. Uczestnicy rozpoczynają od eksploracji dzielnic miasta, kolejno odnajdując wskazówki i zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie poszczególnych zadań odkrywa kolejne adresy z następnymi wyzwaniami. Misja nie może zakończyć się sukcesem bez umiejętności współpracy, orientacji w terenie, kreatywności i dobrej zabawy.🎭 Gry miejskie doskonale sprawdzają się podczas integracji zespołów, jako narzędzie edukacyjne czy podczas szlifowania umiejętności miękkich takich jak komunikacja, praca w zespole czy rozwiązywanie problemów. Mogą także być użyte jako środek promocji miasta, kultury, sztuki czy historii.🎭 Podczas godzinnego warsztatu on-line przedstawię Wam:
✔️ tajniki tworzenia scenariuszy, zagadek, intryg
✔️ trudności, z jakimi musieliśmy się zmierzyć
✔️ śmieszne, często niespodziewane historie, które nas spotkały podczas tworzenia i przeprowadzania gier.🏆
Jako Riddly Games stworzyliśmy i przeprowadziliśmy ponad 300 gier miejskich i terenowych a także wewnątrz budynków, działamy od około 4 lat, głównie na terenie Krakowa i doskonale się przy tym bawimy.
https://www.facebook.com/RiddlyGamesWYDARZENIE DLA
🔸 młodych ludzi pragnących nauczyć się lub udoskonalić ciekawe narzędzie edukacyjne
🔸 youth-workerów, edukatorów
🔸 przedstawicieli Miasta Krakowa
🔸 pracowników organizacji pozarządowych
🔸 twórców gier miejskich, planszowych, teatralnych i wszelakich—————PROWADZENIE: KAROLINA BEDNARCZYK
🔹 Jestem współzałożycielką RiddyGames, gdzie tworzymy spersonalizowane gry miejskie, integrujemy zespoły i organizujemy wydarzenia a przede wszystkim doskonale się bawimy.
🔹 Jeśli chodzi o w wykształcenie, ukończyłam kognitywistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim – interdyscyplinarny twór, zajmujący się wszystkim związanym z ludzkim umysłem i mózgiem, aktualnie studiuję grafikę ze specjalizacją projektowanie gier.
🔹Interesuje się sztukami wizualnymi, rysunkiem, malarstwem i tatuażem. Jestem zwolenniczką i pasjonatka metod edukacji nieformalnej, w szczególności z użyciem grywalizacji i metod edutainment.

https://www.facebook.com/events/401141181024171?active_tab=about

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish