2020.10.13 AEH Spotkawa – Zaprojektujmy przestrzeń dla NGO

Opublikowane przez Zbigniew Janczukowicz w dniu

„Przez tę całą sytuację okropnie brakuje nam spotkań twarzą w twarz i miejsca, w którym dzieją się trzeciosektorowe rzeczy! Wiecie, takiego z luźnym klimatem, gdzie każdy może wpaść i porozmawiać o pomysłach, a także je zrealizować. Dlatego też bardzo cieszymy się, że Agnieszka – właścicielka Łąki Spotkań napisała do nas, że chciałaby, aby jej miejsce stało się centrum spotkań i działań dla krakowskiego 3 sektora 🙂 Ale najpierw musimy spisać nasze potrzeby, pomysły i zasoby, które mamy. Mamy nadzieję, że nie zostawicie nas i pomożecie w tworzeniu takiego miejsca, z którego będziemy wszyscy korzystać! Warsztaty kreatywne poprowadzą dla nas Patrycja i Zbyszek z Fundacji Nausika. Bądźcie z nami, generujcie pomysły i rozwiązania!”

Tak było! Z lekkim dystansem, spotkanie w pandemicznych warunkach. Ale za to w jakim pięknym lokalu! Te kanapy, te lustra! Zrobiliśmy wstęp do metody tworzenia i zarządzania długoterminowymi projektami – Dragon Dreaming, puściliśmy wodze fantazji na temat co by się mogło dziać w Łące Spotkań, mamy nadzieję, że jak tylko pandemia się skończy to tam wrócimy!

https://www.facebook.com/events/1228293004203382/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22search_results%22%2C%22surface%22%3A%22search%22%7D]%7D

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish