2020.11.28 AEH Myślenie wizualne dla Edukatorów

Opublikowane przez Zbigniew Janczukowicz w dniu

Zapraszam serdecznie na zajawkę z myślenia wizualnego dla edukatorów. W ciągu 2 godzin:💠 Dowiesz się czym jest Myślenie Wizualne.
💠 Poznasz A, B, C, myślenia wizualnego.
💠 Pokażę Ci, że rysowanie to ważne narzędzie w komunikacji i przekazywaniu wiedzy.
💠 Nauczę Cię kilku magicznych sztuczek w rysowaniu.
💠 Będziemy wspólnie rysować bank ikon związany z edukacją, ekologią, rozwojem osobistym.—-
PROWADZĄCY
🏆 Karolina Adamczak – Wizualna Karolina
https://www.facebook.com/wizualna.karolinaZ Myśleniem Wizualnym związałam się z okazji zakończenia urlopów wychowawczych. Od tamtej pory rysuję notatki wizualne z konferencji, szkolę z myślenia wizualnego, rysuję i bawię się rysunkiem. Uwielbiam zadawać grube pytania. Formalnie jestem architektem krajobrazu. Skończyłam także ASP. Bliskie są mi sprawy kobiet.—-
🔹 Wydarzenie odbywa się w ramach projektu “Festiwal Edukacji Nieformalnej 2020”, finansowanego ze środków Miasta Krakowa, realizowanego przez Fundację Edukacyjną Nausika, a także kilku projektu „AlterEdu Hub – solidarna edukacja”, realizowanego przez Ambasadę Krakowian w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności.
🔹 NausiKafe to krakowskie spotkanie młodych odbiorców edukacji z dostawcami treści edukacyjnych nastawione na przekraczanie tradycyjnych granic pomiędzy tymi środowiskami.
🔹 Akcentujemy młode osoby, oddolne inicjatywy oraz lokalne tematy.
🔹 Zapraszamy na mocną dawkę edukacji nieformalnej o podwyższonym ryzyku, wliczając w to chwilowe opuszczenie strefy komfortu, zachwianie poglądów, modyfikację postaw, rozwój osobisty oraz spontaniczne zaangażowanie w politykę lokalną.

https://www.facebook.com/events/207398330774617/

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish